Łazienka EVO

Znaleziono  3  produkty.

Czas na inwestycję w oryginalną aranżację wnętrz! Wybierz rozwiązania naszego przedsiębiorstwa oraz zdecyduj się na zakup nowoczesnych mebli łazienkowych EVO. Są to estetyczne i zarazem funkcjonalne elementy do wyposażenia wnętrz. Zestawy mebli łazienkowych zawierają wiszące szafki, umywalkę oraz lustro. Całość tworzy niepowtarzalną kolekcję, dzięki której każda łazienka zyskuje nowy wymiar.

Kolekcja EVO występuje w kilku wariantach. Osobom, które preferują niecodzienne rozwiązania, polecamy kolorowe meble, natomiast tym, którzy chcą zainwestować w elegancję i klasę – zestawy w ciemniejszych barwach. Jednak niezależnie od tego, który zestaw wybierzecie, z pewnością będziecie zadowoleni. Meble EVO to elementy wykonane z wysokojakościowych materiałów, które wpływają na solidną i wytrzymałą konstrukcję.

Wszystkie szafki charakteryzuje pojemność i zorganizowany układ. Dzięki temu będzie można w nich pomieścić wszelkie artykuły higieniczne, środki czystości, ręczniki i inne. Oprócz tego, szafki nie zajmują dużo miejsca w danym pomieszczeniu, dlatego mogą stanowić praktyczne wyposażenie zarówno większych, jak i mniejszych łazienek.

Zainteresowany? Nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś! Wymarzona łazienka czeka na Ciebie właśnie w naszym internetowym sklepie.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieCopyright © 2015 P.P.U.H. IWMAR - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group