Łazienka Nancy

Znaleziono  2  produkty.

W skład kolekcji NANCY wchodzą elementy do wystroju wnętrz, które są utrzymane w tradycyjnej kolorystyce oraz prostym wzornictwie. Zakup tego zestawu mebli łazienkowych jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które preferują klasyczny wystrój wnętrz.

Zależy nam na tym, aby zaproponować naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania, dlatego te produkty udostępniamy w bardzo atrakcyjnych cenach i różnorodnych kolorach. Na zestaw NANCY składają się solidne oraz pojemne szafki stojące i wiszące. Wszystkie charakteryzuje najwyższa jakość i precyzja wykonania, dlatego są one zarówno praktyczne podczas użytkowania, jak i estetyczne przez wiele lat.

Metalowe uchwyty w połączeniu z frontami o klasycznej barwie, tworzą elegancką i uniwersalną całość. Mniejsze półki zlokalizowane na wysokości lustra mogą służyć jako miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych artykułów łazienkowych lub dekoracji.

Proponujemy elementy do wyposażenia wnętrz, które cieszą się już ogromną popularnością na polskim rynku. Spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zapraszamy do bliższego zapoznania się ze zbiorami w kolekcji NANCY. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy także do kontaktu.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieCopyright © 2015 P.P.U.H. IWMAR - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group