Kolorystyka Tkanin

 

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami tkanin, z których wykonywane są nasze meble. To szeroka paleta kolorów, wzorów i materiałów, tworzących oryginalne elementy do wyposażenia wnętrz.

Marzysz o sofie w barwie głębokiej czerni? A może szukasz jaskrawego obicia foteli do Twojego salonu? W naszym sklepie internetowym znajdziesz materiały na miarę swoich wymagań! Jeśli już masz własny projekt w głowie – przedstaw go nam. Możesz także zgłosić się bezpośrednio do przedstawicieli naszej firmy, którzy chętnie doradzą Ci najkorzystniejsze rozwiązania w wyborze odpowiednich tkanin do obicia mebli.

Klasyczna kolorystyka nigdy nie wyjdzie z mody, dlatego w naszym asortymencie można znaleźć tkaniny w subtelnych i uniwersalnych barwach czerni, bieli oraz brązu. W ofercie nie brakuje również modnych i oryginalnych rozwiązań: intensywne barwy z kolekcji „Casablanca” czy neonowe kolory z serii „Suedine” z pewnością zdobędą uznanie wszystkich osób doceniających innowacyjne pomysły w aranżacji wnętrz.Tkaniny ( hurt. Damax)

 

Kolorystyka tkanin może nieznacznie odbiegać od koloru rzeczywistego ( indywidualne ustawienie monitorów)

 

 Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Promocje

Wszystkie promocjeCopyright © 2015 P.P.U.H. IWMAR - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group